fbpx
Денис Бігус.

Операцію зі стеження за командою Bihus.Info проводили щонайменше 30 людей

Діліться інформацією з друзями:

Камери для стеження за редакцією Bihus.Info, ймовірно, були встановлені у всіх готельних номерах співробітників і в сауні.

Редакція Bihus.Info святкувала корпоратив на території комплексу «Українське село» під Києвом 27 грудня 2023 року. Групи людей бронювали всі номери команди розслідувачів за день до заїзду та відразу ж після їхнього від’їзду.

Про це пише “Свідомі” з посиланням на засновника проєкту Дениса Бігуса.

«26 грудня персонал комплексу спостерігав найдивніший корпоратив “офісних співробітників”, як себе називають ці гості. Компанія на 30 людей сиділа в ресторані і замовкала щоразу, коли заходили співробітники [відпочинкового комплексу]», — розповів Денис Бігус.

Працівники Bihus.Info згадали, що бачили у своїх кімнатах щось схоже на пожежну сигналізацію. 17 січня, коли редакція повернулась до комплексу, аби зʼясувати деталі, пристроїв вже не було в кімнатах.

28 грудня, коли команда Bihus.Info виїхала з комплексу, одна людина забронювала всі номери й сауну, де жила редакція. На велику кількість заброньованих номерів приїхало кілька гостей, але вони взяли ключі від усіх кімнат.

Нагадаємо, 16 січня в мережі зʼявилося відео, на якому співробітники Bihus.Info під час новорічного корпоративу вживали наркотики. Також там були аудіозаписи телефонних розмов. Команда заявила, що їх прослуховували щонайменше кілька місяців.

Це відео поширив ресурс «Народна правда». Фактчекерка та журналістка Альона Романюк і журналісти Свідомих встановили, що редакції ресурсу, швидше за все, не існує, описи людей вигадані, а фото згенеровані штучним інтелектом.

Служба безпеки України почала розслідування у справі незаконного прослуховування співробітників проєкту Bihus.Info. Нацполіція відкрила кримінальне провадження через втручання в приватне життя.

Читайте також: У Рівному за службову недбалість під час закупівель судитимуть експосадовця. Знову