На Сарненщині поліцейські вилучили майже 20 кілограмів бурштину

На Сарненщині поліцейські вилучили майже 20 кілограмів бурштину

Діліться інформацією з друзями:

30 жовтня, поліцейські провели санкціонований обшук на території приватного господарства 38-річного жителя Дубровиці.

Про це повідомляє Поліція Рівненщини.

Правоохоронці в житловому будинку та в господарському приміщені виявили оброблене та необроблене каміння бурштину-сирцю різної фракції загальною вагою майже 20 кілограмів. Будь-яких документів про законність його походження власник обійстя не надав і будь-що пояснювати відмовився.

Слідчі дії тривають. Орієнтовна вартість каміння за цінами «чорного» ринку становить понад 50 тисяч гривень.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного придбання та зберігання бурштину, за ч. 1 ст. 240-1 КК України поліцейські встановлюють походження бурштину.

Вилучене каміння скеровано для проведення гемологічної експертизи за результатами якої прийматиметься відповідне процесуальне рішення, зокрема щодо повідомлення чоловікові про підозру.

Читайте також: Бізнес-розвідка YouControl перевірятиме учасників закупівель на Рівненщині

  • Чому тріскаються помідори та як цьому запобігти
    Тріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.