fbpx

Бізнес-розвідка YouControl перевірятиме учасників закупівель на Рівненщині

Рівненська ОВА підписала Меморандум про співпрацю із компанією YouControl. Відтепер їх бізнес-розвідка перевірятиме учасників закупівель на Рівненщині .

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль .

«Ю-Контрол» – ІТ-компанія, що розробляє сервіси на основі відкритих даних. Також це однойменна аналітична онлайн-система для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

«Їхня система дозволяє не лише за хвилину отримати інформацію про компанію або ФОП із понад 180 державних реєстрів, а й проводити аналіз декларацій та публічних закупівель. Це допоможе Рівненській ОВА ефективніше перевіряти учасників публічних закупівель та запобігати корупційним правопорушенням. Наша мета – контроль за використанням коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, місцевих бюджетів, для запобігання корупційними зловживаннями», – розповів начальник ОВА.

Віталій Коваль додав, що у рамках співпраці невдовзі будуть проведені навчання для відповідальних працівників обласної та районних військових адміністрацій із використання системи YouControl.

Читайте також: В центрі Рівного маршрутка зіткнулася з легковиком