fbpx

Блогерка-провокаторка й палка захисниця УПЦ (мп) Вікторія Кохановська отримала від СБУ підозру

Діліться інформацією з друзями:

СБУ повідомила про підозру блогерці Кохановській, яка провокувала сутички й релігійну ворожнечу під час масових акцій у Києво-Печерській лаврі.

Фігурантка брала активну участь у провокаціях на території Києво-Печерської лаври наприкінці березня і на початку квітня 2023 року.

Про це повідомляють в СБУ.

Тоді вона «розганяла» у соцмережах власні відеостріми, в яких підбурювала людей чинити спротив законним діям правоохоронців та ображала релігійні почуття українців.

Крім того, на власній сторінці у Фейсбуці фігурантка заперечувала факти російської збройної агресії й називала війну в Україні «внутрішнім громадянським конфліктом».

Також вона викладала у соцмережі власні псевдопрогнози про «невідворотність» захоплення всієї території нашої держави й намагалась дискредитувати українських захисників.

Надалі деструктивний контент підхоплювали російські телеканали та інтернет-ресурси, які подавали викривлену інформацію як позицію пересічних громадян України.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти України виражене у представленні її як внутрішнього громадянського конфлікту).

Крім того, вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій фігурантки та обрання їй запобіжного заходу.

Фото з відкритих джерел.

Читайте також: Після відновлення бригада «Азов» відновила виконання завдань на фронті