fbpx

Крали разом – разом усіх і судитимуть

Діліться інформацією з друзями:

Членів організованої злочинної групи, яка діяла на Рівненщині упродовж 2017-2019 років, судитимуть за незаконне заволодіння майном на суму понад 1,5 мільйона гривень. 

Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний  акт щодо злочинного угрупування, учасники якого вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена організованою групою). 

За інформацією пресслужби прокуратури Рівненської області, у ході досудового розслідування встановлено, що члени організованої злочинної групи упродовж 2017-2019 років розробили єдиний план спільної злочинної діяльності, відповідно до якого реалізували свої злочинні наміри. Функції кожного учасника угрупування були спрямовані на досягнення спільної мети – отримання незаконних доходів від крадіжок чужого майна з причепів вантажних автомобілів.

Протиправну діяльність організованої злочинної групи викрили спільно з працівниками ГУНП в Рівненській  області.

Зокрема, влітку минулого року після вчинення чергової крадіжки всіх учасників організованої групи було затримано та вилучено у них викрадену побутову техніку, вартість якої становить більше 1,5 млн. грн., в  подальшому зазначені товарно-матеріальні цінності визнані речовими доказами у кримінальному  провадженні.

На даний час організаторам та співучасникам злочинної групи обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням розміру застави.

Обвинувальний акт по суті скеровано для розгляду до Сарненського районного суду Рівненської області, який визначить покарання для обвинувачених.

 

Довідково: за вчинені злочини усім учасникам злочинного угрупування “світить” позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»