Костопільські поліцейські розшукують 32-річну жінку, яка зникла разом із семимісячною дитиною

Діліться корисною інформацією з друзями:

До поліції 24 грудня надійшла заява 47-річного жителя села Данчиміст про зникнення дружини разом із маленькою дитиною.

Дружина заявника Дячук Юлія Олегівна, 1988 р.н., вийшла з дому в напрямку с. Маща, Костопільського району, Рівненської області, з метою прийнняти участь в комісії з питань захисту прав дитини Малолюбашанської сільської ради,яка мала проводитись в Мащанському офісі Малолюбашанської сільської ради, Костопільського району, Рівненської області, але на комісію не з’явилась. Вона була разом із дитиною, котра народилася в травні 2020 року. Місце перебування жінки з маленькою дитиною не відоме, додому вони так і не повернулися.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Прикмети розшукуваної: зріст 160 -165 см., середньої тіло будови, волосся середньої довжини, темного кольору, обличчя овальне.

Була одягнена: куртка типу «Пуховик» жовтого кольору, шапка темного кольору, чорні шкіряні черевики. При собі мала дитину 7 місяців, яку перевозить у дитячому візочку.

Поліцейські звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація щодо розшукуваної чи її можливого місця перебування, прохання повідомити за номером телефону: 097 6905116, (03657) 23132,  тел/факс: (03657) 22748 або 102

Джерело: Костопільський відділ поліції ГУНП в Рівненській області