fbpx

Комунальники продовжують благоустрій вулиць Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Благоустрій на вулицях Рівного триває. Попри війну, здійснюють поточні ремонти доріг, аварійних ремонт тротуарів, відновлення та реконструкцію мереж освітлення. Про це повідомили з міськвиконкому.

Упродовж цього тижня бригади ШЕУ працювали над такими завданнями:

– На Данила Галицького, Білій – поточні ремонти. Ремонтні роботи розтягнулися в часі через погодні умови.

– На Київській, Федорова, Кулика і Гудачека, Дубенській, Князя Володимира, Старицького, Гашека, Млинівській, Льонокомбінатівській – відбулися прибирання;

– На Романа Шухевича, Князя Володимира, Князя Острозького, Олени Теліги, Корольова – проведено ремонт та прочистку колодязів.

– Продовжується встановлення дорожніх знаків по місту.

– Клінінг-техніка «Johnston» працювала у різних мікрорайонах громади. Також проведено косіння трави.

Підприємство КАТП-1728 вивозило сміття за встановленими графіками. Бригади підприємства просять рівнян не викидати в баки будівельне та великогабаритне сміття. А також реагують на прохання мешканців щодо вивезення сміття у вайбер-чаті підприємства.

Бригади Міськсвітло Рівне обрізували гілки на деревах. А також займалися перетягуванням електричних проводів мережі вуличного освітлення.

Працівники підприємства впродовж тижня усували пошкодження та проводили перетягування проводів. Також серед важливих завдань – обрізка та рівняння опори. Бригади Міськсвітло Рівне відновили мережу по вул. Сірка та Хвильового.

Відновлено роботу світильників, опісля отриманих заявок від мешканців нашого міста.

Бригади Тресту зеленого господарства впродовж тижня згрібали опале листя по газонах. Працівники видалили 4600 квітів, що відцвіли. На постійній основі проводяться очищення доріжок від трави та їх підмітання. Пострижено 2980 метрів квадратних кущів. На дільницях Тресту зрізано 13 аварійних дерев на Шухевича, Князя Володимира, Князя Острозького, Древлянській. А також проводили дробіння пнів.