fbpx

Композитору з Костополя присудили премію імені Федора Гощука

На Рівненщині відбулося засідання комітету з присудження обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука.

Шляхом голосування члени комітету обрали переможця — Віктора Зданюка, композитора, аранжувальника, поета, хормейстера народного аматорського поліського гурту «Нивка» костопільського Центру культури і дозвілля.

Любов Романюк.

«Твори Віктора Зданюка наповнені любов’ю до рідного краю, природи, до простих людей, звичаїв та традицій народу, а також небайдужістю до долі України. У них тонко відкриваються нові світи, яскраві образи, що змушують слухачів співпереживати та насолоджуватися красою мелодій», — зазначила начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Цьогоріч на розгляд комітету надійшло подання на 4 кандидатів з Рівненської, Корецької, Гощанської та Костопільської громад. Під час обговорення члени комітету зазначили, що вони всі знані в області й заслуговують на відзначення.

Нагадаємо, метою цієї премії є вшанування пам’яті видатного композитора, хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України Федора Гощука.

Нині обласна премія складає 20 тисяч гривень.

Джерело: Рівненська ОВА.

Читайте також: Сімейка кажанів, знайдених під час ремонтних робіт, знайшла собі нову домівку в Рівненському зоопарку