Командиру полку “Азов” вимагають присвоїти звання полковника

Діліться корисною інформацією з друзями:

Командиру полку «Азов» Денису Прокопенко вимагають присвоїти звання полковника, повідомила патронатна служба Азову.

Командиру полку «Азов» Денис Прокопенко, Редіс, з 2014 року захищає Україну у лавах «Азову». За ці роки він пройшов довгий шлях і провів чимало вдалих військових операцій. 19 березня 2022 року Денис Прокопенко отримав звання «Герой України». Він був звільнений з полону серед 215 військових з іншими бійцями Азову.

Просимо підписати петицію з вимогою надати Денису Прокопенко звання полковник.

Текст петиції:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зважаючи на неоціненний внесок Дениса Прокопенка у стриманні подальшого просування російських військ зі східного напрямку, виявлену ним мужність і професіоналізм в обороні Маріуполя, як командира, прошу розглянути дану петицію щодо присвоєння йому звання полковник.

Прокопенко Денис Геннадійович, не маючи жодного відношення до військової професії, пішов захищати свою країну з самого початку російського вторгнення на українські території – в 2014 році. Йому тоді було 22 роки.Відразу проявив свої лідерські якості, внаслідок чого став заступником командира роти.Після цього досить швидко перейшов на управління ротою, а потім -і батальйоном. У 2017 році став наймолодшим командиром окремого загону спеціального призначення “Азов”.

Керував Павлопіль-Широкінською наступальною операцією, оборонними боями на Світлодарській дузі, 86-денною обороною Маріуполя в повному оточенні.

У 2015 році за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України був нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

У 2019 році був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

19 березня 2022 року за особисту мужність і героїзм, виявлені під час командування обороною Маріуполя, вірність військовій присязі Денис Прокопенко отримав звання «Герой України».

Прокопенко Денис Геннадійович є одним з найкращих синів України, залишається вірним військовій присязі та українському народу.

Прошу присвоїти Герою України, підполковнику Прокопенко Денису Геннадійовичу звання полковник.

За один день петиція набрала майже 4000 тисячі підписів із необхідних 25 000.