fbpx

Христина Панасюк презентувала в Рівному “Небо одне на всіх”

В п’ятницю, 24 січня в Рівному, у Виставковій залі Міського будинку культури, рівненська співачка Христина Панасюк презентувала альбом пісень «Небо одне на всіх».

За той час, поки в країні йде війна, Христина об’їздила напевне більшу частину військових госпіталів. Була багато разів зі своєю подругою-гітарою на передовій і проїхала з концертами майже по всій лінії зіткнення… Провела нескінчену кількість концертів у бліндажах, на майданчиках під відкритим небом, на блокпостах… Там Христину та її пісні знають навіть ті, хто жодного разу не бачив…

За фахом Христина – учитель музики, викладає в рівненській музичній школі. Працює з дітьми і каже, що діти – непередбачувані та щирі, у них завжди є чому повчитися. У Христини двоє синочків, і їй дуже важко залишати їх одних із татом, коли вона їде з концертом – чи то в госпіталь, чи на передову. Однак вона не може зупинитися…

У п’ятницю Христина Панасюк презентувала новий свій альбом «Небо одне на всіх». На зустріч зібралися друзі, бійці АТО, волонтери та ті для кого пісні Христини Панасюк стали найулюбленішими.

Крім пісень Христини гості почули і барда, воїна Афганістану, письменника В’ячеслава Купрієнко.

Наприкінці зустрічі всі бажаючи змогли придбати новий альбом та отримати автограф на згадку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Після презентації альбома на сторінці Христини у Фейсбуці зявився пост подяки всім хто допомагав та прийшов на зустріч.

«Моє рідне, Рівне!

Мої рідні люди, дякую вам за сьогоднішній вечір!

Слів бракує, щоб описати все, що відчуваю!

Відбулась презентація мого 4-го альбому “Небо одне на всіх”.

Дякую гостинності Міського будинку культури!

Ви усі сьогодні подарували мені своє тепло і щирість! Воїни, волонтери, друзі, куми, патріоти і небайдужі люди, Дякую вам!!!!!……»

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»