Хаб для творчої інтелігенції Рівного створюватимуть на Пагорбі Слави

Діліться корисною інформацією з друзями:

Хаб для творчої інтелігенції на Пагорбі Слави планують створити ініціатори у Рівному.   

Як розповіли активні рівняни Суспільному вони планують сформувати хаб для творчої інтелігенції у символічному місці. Адже за радянських часів там мали відкрити музей так званої Великої Вітчизняної війни. Творчий хаб планують назвати “Деконструкції свідомості”.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Олександр Гребенюк та Микола Бендюк знайшли приміщення на Пагорбі Слави під монументом для свого проекту. За словами одного з чоловіків, будівля не має власника чи балансоутримувача і понад 20 років була закинута.

“Це технічне приміщення, тут планувалася електрощитова, але так, як зараз технології пішли вперед, у нас тут буде трішки інша система. По-перше, приміщення не квадратне — це дуже великий плюс і в це можна теж вкласти різні цікаві сенси про “угловатость історії” і всіляку таку нісенітницю. По-друге, воно в стилі лофт, ми не будемо його тинькувати, підфарбуємо стелю, зробимо гарну підлогу, все у сірий колір, але залишиться бетон”, — розповів Олександр Гребенюк.

На Пагорбі Слави ініціатори проєкту планують створити хаб, де зможе збиратись творча інтелігенція міста Рівне.

“Вони будуть тут творити, якісь вистави можна між цими колонами проводити, продумувати концепцію тих вистав, театр може тут робити свої якісь виїзні вистави. Це буде цікаво. Художник, який прямо тут може творити мистецтво, робити інсталяції, малювати. Головне — це бажання рівнян, міської влади, які долучаться і разом з нами будуть це робити”, — зазначив Микола Бендюк.