Карантин вихідного дня завершився, чи чекає рівнян новий локдаун

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

З 14 листопада в Україні діяв карантин вихідного дня. Остання субота й неділя, які підпали під дію обмежень – 28 та 29 листопада.

Продовжувати цей захід в уряді наміру не мають.

Натомість у Офісі Президента та Кабміні на порядку денному залишається питання введення в Україні нового локдауну. Остаточне рішення з цього приводу, як очікується, приймуть на засіданні 2 грудня.
У соцмережах шириться інформація про те, що розглядають кілька варіантів посилення обмежень та дат, коли це буде запроваджено. Зокрема, йдеться про ймовірний локдаун на період зимових свят – орієнтовно з 23 грудня і до 15 січня. Це пояснюють тим, що люди найбільше контактують між собою саме у цей період, тож обмеження призупинять ланцюжок поширення хвороби. Або ж до Нового року – з 7 грудня, – аби не забирати у бізнесу можливість отримати прибуток на різдвяні свята.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Також є імовірність, що карантин буде менш жорстким, ніж навесні: працюватиме громадський транспорт і школи.

Тим часом:В Івано-Франківськувже зазначили, що новорічно-різдвяний ярмарок скасовувати не будуть. А у Житомирі, аби створити святковий настрій, 19 грудня по всьому місту буде їздити Санта зі своїми ельфами, мішком подарунків та справжньою ялинкою.

Джерело:https://news.24tv.ua/shho-zminitsya-1-grudnya-2020-ukrayina-shho-chekati-novini-ukrayini_n1470504

 

Діліться корисною інформацією з друзями: