fbpx

Із полону повернулося троє жінок із Рівненщини

Найпозитивніша новина вчорашнього вечора – звільнення 108 українських заручниць із полону. На Батьківщину повернулося і троє жінок із Рівненщини, – розповів очільник Рівненської ОВА Віталій КОВАЛЬ.

Зокрема, це:

  • Військовий медик, старший сержант Руслана Вабіщевич із Костополя. До полону потрапила у квітні з «Азовсталі» під час вогневого зіткнення із супротивником. Військову службу проходила у бригаді морської піхоти ВМС ЗСУ.
  • Лейтенант медичної служби Олена Кривцова, уродженка села Жаврів, яке входить до Гощанської громади. Працювала ординаторкою госпітального відділення військового госпіталю №555 у Маріуполі. Допомагала й пораненим на території металургійного комбінату ім. Ілліча. До полону потрапила на початку квітня.
  • Лейтенант медичної служби Ніна Колосінська, яка народилася у Вараші. Закінчила місцеву 5 школу і поїхала на навчання до Тернопільського національного медичного університету. Звідти після здобуття освіти – за розподілом на роботу до Маріуполя. До полону потрапила з «Азовсталі» у травні.

Щиро радіємо за наших землячок та кожну полонянку, яка повернулася додому.️ Нагадаємо, із 108 звільнених учора з російського полону українок – 35 захисниць із ЗСУ, 32 – ВМС, 12 – ТРо, 8 – НГУ, 5 – ДССТ, 4 ДПСУ та 12 цивільних.