fbpx

Із Народного дому в центрі Рівного виселяють орендарів

Діліться інформацією з друзями:

Наразі триває процес виселення орендарів з будівлі Народного дому, що в самому центрі Рівного. Наразі будівлю готують до реконструкції.

Про це сьогодні під час перерви сесійного засідання Рівнеради розповів журналістам міський голова Олександр ТРЕТЯК.

Нагадаємо, в останні роки приміщення в Народному домі орендували за символічну плату (або й безоплатно) політичні партії та громадські організації. Будівля перебуває в жахливому стані, відрізані теплові комунікації. Свого часу через заборгованість орендарів у будівлі відключали електропостачання, однак згодом відновили. Ремонту потребує покрівля.

– Там багато організацій і партій, які за нуль коштів сидять у цьому приміщенні в центрі міста, – прокоментував міський голова Рівного Олександр Третяк. – Приміщення має бути приведено до ладу. Зараз триває повідомлення орендарів про завершення терміну оренди. У листопаді має завершитися термін останнього договору оренди. Далі маємо узгодити питання, що робити з Народним домом. Є кілька варіантів. Перший: зробити реконструкцію і виставити його на оренду, але вже на конкурентних засадах. Щоб орендували його ті, хто запропонує найвищу ціну. Варіант два: зробити реконструкцію і на першому поверсі організувати художній музей чи мистецький центр. І третій – продати його з аукціону. Думаю тоді місто отримає серйозну суму коштів. Тому ми це обговорюємо з депутатами і восени ухвалимо спільне рішення.

Читайте також: