Тільки економічно сильна Україна буде незалежною

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Шановні платники податків!

Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — 30 річницею з Дня Незалежності України! 

Неможливо переоцінити ваш вагомий внесок у становленні незалежної України, зміцненні її державності, розвитку національної економіки, обороноздатності, науки, освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони здоров’я – всіх сфер соціального захисту, які фінансуються за рахунок коштів платників податків!

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір. За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, у великій мірі завдячуючи сумлінним платникам податків, які в нелегких умовах наповнювали державну скарбницю, зміцнюючи нашу незалежність.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, процвітання та благополуччя. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Із святом, шановні платники податків Рівненщини! Із святом, дорогі земляки!

Маріян Года, голова ТВ АППУ в Рівненській області

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: