Італійці створили петицію до президента проти Росії

Діліться корисною інформацією з друзями:

За повідомлення OBOZREVATEL італійці створили петицію до президента й уряду країни з вимогою розповісти про реальну мету російських військових медиків, які прилетіли нібито допомогти у боротьбі з короновірусом.

Про це  розповіла одна з авторів звернення, громадянка Італії українського походження Наталія Гебріч, яка проживає у Флоренції. Вона зазначила, що документ вже розміщено на сайті офіційних петицій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Ми ставимо два основні питання, які хвилюють багатьох італійців. Перше – чому замість цивільних лікарів до країни прилетіли російські військові. Це не секрет, що на 15 літаках прибули 104 людини, з них лише 35 медиків (тільки два з них є цивільними) і 13 перекладачів. А решта – це хто? За тиждень їхньої “роботи” в нашій країні ми побачили лише двогодинну дезінфекцію будинку для літніх людей у Бергамо, і все. Друге – ми просимо відреагувати на погрози журналістам la stampa”, – підкреслила Гебріч.

В Італії виник скандал, спричинений конфліктом журналістів з російськими “медиками”. Відоме видання  написало, що 80% постачань Москви марні для країни, це не більше, ніж просто нагода для військових потрапити до Італії. Офіційний представник Міноборони Росії, генерал-майор Ігор Конашенков звинуватив ресурс у “русофобії”.

“На відміну від Росії, в Італії є свобода слова. Петицію почали підписувати здебільшого італійці, але вона вільна для всіх, хто хоче дізнатися відповіді на ці питання. Хочемо почути правду й від нашої влади, яка так і не пояснила суспільству, навіщо прибуло так багато росіян із погонами, а також чому за весь цей час вони лише одного разу продезінфікували будинок для літніх людей невідомою речовиною?” – цікавиться Наталія.

Крім того за словами Гербріч жителі Бергамо скаржаться на недостойну поведінку московських медиків, які працюють у одному із пунктів російської “допомоги”. Така “рука допомоги” спричиняє немало скандалів.

Як повідомлялось раніше, російські медики вирушили на допомогу італійським колегам з гуманітарною допомогою.