І вибір був, і ціни не кусалися

Так ярмаркували на Набережній у Рівному. Цієї осені у нашому місті було три сільськогосподарські торги.

Спершу – у парку «Хімік» і на проспекті Князя Романа, а минулої суботи – на вулиці Набережній. Останній ярмарок, до речі, певною мірою був організований завдяки міським обраницям Тамарі Тимощук та Людмилі Туровській.

Депутати міської ради Тамара Тимощук, Андрій Кузьмич і Людмила Туровська також побували на ярмарку.

– Через невдоволення частини мешканців Набережної, які нарікали на те, що навантажені продукцією вантажівки руйнували асфальтне покриття, заїжджали в їхні двори тощо,– розповідає депутат Рівнеради Тамара Тимощук,– проведення сільськогосподарського ярмарку на звичному місці опинилося під знаком запитання. Тому нам, мені й моїй колезі Людмилі Туровській, довелося докласти зусиль, аби відстояти інтереси більшості мешканців центральної частини міста і прилеглих до неї районів. Адже їх мало не позбавили можливості запастися на зиму за нижчими цінами, ніж на ринку, картоплею, буряками, капустою, морквою та іншими овочами. Дякуючи міській владі та організаторам ярмарків, покровські торги на Набережній вдалося відстояти.

Ярмарок на Набережній, зі слів голови Асоціації фермерів і приватних землевласників України в Рівненській області, депутата Рівнеради Андрія Кузьмича, видався на славу:

– Цьому сприяло, по-перше, зручне місце локації. Адже через центр ходить більшість міського пасажирського транспорту, отож до Набережної зручно добратися з будь-якого мікрорайону Рівного. По-друге, організовані минулої суботи сільськогосподарські торги дозволили закупити необхідні овочі на зиму тим, хто цього з тих чи інших причин не зробив раніше. Тож трудівникам села я не просто дякую, а низько вклоняюся перед ними за їхню працю.

Задоволені сільськогосподарським ярмарком і рівняни. Адже тут і вибір був, і ціни не кусалися.

Василь БУСЬКО

Діліться корисною інформацією з друзями: