fbpx

І на сцену – тримаючись за руки

Діліться інформацією з друзями:

Незрячі люди не тільки по життю ідуть, а й на сцену ось так виходять – рука до руки, підтримуючи одне одного. Так було і напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 2 грудня в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії, де відбувались урочистості, організаторами яких виступили рівненські обласна та первинна виробнича організації УТОС.

Учасниками святкового концерту були творчі колективи УТОСу. Міцно тримаючись за руки, усміхнені артисти виходили на сцену, обережно підтримуючи одне одного, і цим стверджували свою впевненість у сьогоденні. Не бачачи нот, вони співали серцем і дарували присутнім незабутні хвилини насолоди від виконання прекрасних ліричних і патріотичних пісень.

Вітаючи присутніх, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик побажала всім впевненості у завтрашньому дні і величезної сили духу. Найактивнішим 15 членам організації за успіхи і активність у громадському житті вона вручила почесні грамоти і подяки виконавчого комітету Рівненської міської ради та матеріальне заохочення.

Члени УТОС отримали також подарунки – продуктові пакети. Не вперше щедро поділилися з незрячими підприємства «Віліс», «Агропереробка», «Рум’янець» та інші спонсори, які небайдужі до долі незрячих. А от депутат-меценат Олександр Нестерук вважає УТОСівців своїми підшефними, тож уже традиційно особисто завітав до нашої обласної організації, де йому завжди раді.

Любов БОРОВСЬКА, голова Рівненської обласної організації УТОС