fbpx

І на сцену – тримаючись за руки

Незрячі люди не тільки по життю ідуть, а й на сцену ось так виходять – рука до руки, підтримуючи одне одного. Так було і напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, 2 грудня в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії, де відбувались урочистості, організаторами яких виступили рівненські обласна та первинна виробнича організації УТОС.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Учасниками святкового концерту були творчі колективи УТОСу. Міцно тримаючись за руки, усміхнені артисти виходили на сцену, обережно підтримуючи одне одного, і цим стверджували свою впевненість у сьогоденні. Не бачачи нот, вони співали серцем і дарували присутнім незабутні хвилини насолоди від виконання прекрасних ліричних і патріотичних пісень.

Вітаючи присутніх, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик побажала всім впевненості у завтрашньому дні і величезної сили духу. Найактивнішим 15 членам організації за успіхи і активність у громадському житті вона вручила почесні грамоти і подяки виконавчого комітету Рівненської міської ради та матеріальне заохочення.

Члени УТОС отримали також подарунки – продуктові пакети. Не вперше щедро поділилися з незрячими підприємства «Віліс», «Агропереробка», «Рум’янець» та інші спонсори, які небайдужі до долі незрячих. А от депутат-меценат Олександр Нестерук вважає УТОСівців своїми підшефними, тож уже традиційно особисто завітав до нашої обласної організації, де йому завжди раді.

Любов БОРОВСЬКА, голова Рівненської обласної організації УТОС