fbpx

Гумор та аромалампи допоможуть зберегти рівнянам гарний настрій

Діліться інформацією з друзями:

Щоб у вас завжди був гарний настрій, навчитеся себе контролювати. Не ображайтеся через дрібниці, постарайтеся не сваритися з близькими вам людьми, прощайте їх. Прощаючи, ви рятуєтеся від гніву і мстивих почуттів, які руйнують в першу чергу вас самих.

Спробуйте дивитися на світ з гумором. Навіть якщо вас образили або ви потрапили в непросту ситуацію, все одно посміхніться і скажіть собі: «І це теж пройде!». Неймовірно, але у тих, хто щиро вірить, дійсно, все погане йде.

Не сидіть вдома, ображаючись на весь світ! Можете не сумніватися: на вулиці, в компанії друзів і знайомих настрій поганим не буває. Доведено!Внесіть у своє життя елементи новизни. Психологи рекомендують час від часу змінювати стійкі звички – наприклад, завести нове хобі або змінити стиль одягу. Адже ви дійсно відчуєте значні зміни: наприклад, надівши взуття на підборах, станете вище, випрямтеся і (головне!) Почнете ловити на собі зацікавлені погляди протилежної статі. Ніщо не діє так позитивно на настрій, як увагу оточуючих.

 Навчіться розслаблятися. Коли виконуєте якусь нудну роботу, думайте про щось приємне. Наприклад, про майбутню зустріч з друзями або коханою. А ще розслабитися допоможе аромалампи. Ось список ефірних масел, які позитивно впливають на настрій і душевний стан:

  • мандарин,
  • апельсин,
  • лимон,
  • грейпфрут,
  • бергамот.

 Займіться плаванням. Вода допомагає тілу відпочити і розслабитися, підвищуючи тонус і настрій. Крім того, можливість нещасного випадку або травми при плаванні мінімальна, на відміну від багатьох інших видів спорту.

 Зупиніться, озирніться … Іноді люди опиняються в пастці просто тому, що не знаходять часу задуматися, в потрібному напрямку вони рухаються. Слід вчасно наводити порядок в думках, цілях, зв’язках, так само, як ви регулярно робите прибирання в приміщенні.

Ставтеся до життя простіше. У житті завжди є місце подвигу, однак потрібен він далеко не завжди. Намагайтеся зосередитися на тому, що ви робите в дану хвилину. Часто це скоріше сприяє успіху, ніж бажання гарантувати довгостроковий результат. Радійте навіть дрібним успіхам і маленьким досягненням. Життя занадто коротке, щоб сумувати і картати себе.

Зберігайте почуття перспективи. Життя є рух, і те, що сьогодні видається трагедією, можливо, завтра викличе усмішку. Адже не дарма кажуть – ранок вечора мудріший.

Забудьте про неприємності. Якщо вам хочеться полежати в ліжку і пожаліти себе, краще не йти на поводу у цього бажання.

“Рухайтеся – і ваші емоції також стануть більш рухливими,

– вважає психолог Меріон Ділворт. – Подивіться фільм, зробіть прибирання … Пам’ятайте: ви несете відповідальність за свої почуття і відчуття “.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»