Нумеролог спрогнозувала, коли завершиться карантин в Україні

Нумеролог, позитивний сімейний радник Жанна Клемпуш (м.Брага, Португалія) зробила нумерологічний аналіз терміну «коронавірус» (англ.: Corona Virus Disease 2019, абр.: COVID-19) та розповіла про свої висновки, наголосивши, що їх зробила особисто, без сторонніх підказок і навіювань.

На своїй сторінці в соцмережі вона оприлюднила таку інформацію:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

«Ось якими складовими-твердженнями мені розкрився зміст поняття «коронавірус»:

1) дії за планом і націленість на результат;

2) замкнений простір та керування матеріальним світом;

3) синтез духа і матерії, явного й прихованого;

4) фінансова гра, на чолі якої стоїть одна постать, – лідер з необмеженою владою. Корона.

А ось який зміст показав нумерологічний аналіз цього терміну на його рідній англійській мові – CORONA VIRUS DISEASE:

1) зловживання силою, а саме: маніпуляція свідомістю, залякування, агресія, неповага, приниження;

2) використання високих духовних знань та високої духовної сили в корисливих цілях;

3) егоїстичні наміри та вибір на користь зла в широкому масштабі».

 

Пані Жанна народилася та довгий час мешкала в Україні, зокрема і в Рівному, тож вона спробувала зробити прогноз щодо розвитку ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу для України:

«Я зробила майже два десятки підходів до прогнозування ситуації з коронавірусом в Україні. Продовжую робити й досі.

І щоразу, в кожному прогнозі, на первинній, визначальній позиції незмінно фігурує масштабний фінансовий механізм. Сам же вірус – вторинний і є лише інструментом цього механізму. Так само мій аналіз підтвердив штучну, лабораторну природу коронавіруса з датою створення – 2019 рік.

Можна багато зараз міркувати з приводу кармічної відповідальності, якій, насправді, є місце в усій нинішній історії з COVID-19. Але, за моїм дослідженням, цей елемент, у свою чергу, був також заздалегідь врахований задля найефективнішого завуалювання справжніх цілей.

Мій аналіз показує: так, вірус є, потрібно дотримуватися певних норм безпеки, але… Та інформація, яку було запущено зі світових першоджерел відповідного профілю, і яка щодня оновлюється, – не відповідає канонам правди. І дуже мала вірогідність, що в майбутньому ця інформація буде розкрита широкому загалу.

Щодо прогнозу на найближче майбутнє, то я схиляюся до версії, що ймовірне завершення усіх карантинних заходів в Україні, пов’язаних із Covid-19, може настати орієнтовно влітку цього року. Відповідно, у цей період вирішиться питання з відкриттям кордонів.

Я можу помилятися, але існує ризик потрапити в немилість коронавірусу повторно – восени цього року. Проте, я дуже сподіваюся, що Україну цей стрес омине, як і, зрештою, інші країни світу, які стали заручниками Covid-19.

P.S. Коли я допомагаю людям, то намагаюся акцентувати увагу на позитивній трансформації – без страхітливих прогнозувань та з правом вибору свого шляху. Але коли я відчуваю зло й неправду, я мушу про це говорити – вірять мені чи ні.

Сьогодні я поділилася з вами частиною моєї інформації про коронавірус, і вважаю, наразі цього достатньо. Бо в іншій частині є ТІ, про кого двісті років тому сказав Натан Ротшильд: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». І це зовсім не про журналістів.

Бережіть спокій своєї душі.

Бережіть себе і ближніх».

%d блогерам подобається це: