Громадянина Білорусі примусово повернуть в країну походження з Рівненщини

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Село Комори, що у Рівненській області, знаходиться у Зарічненській громаді Вараського району.  Назва села дещо співзвучна Коморським островам, хоча сплутати його з останніми дуже важко. На противагу острівній державі, це село на Рівненщині виявилося привабливим для порушника міграційного законодавства.

Повідомляє Управління ДМС у Рівненській області.

Нині тут мешкає 26 людей (у 2000 році мешканців було уп’ятеро більше).  В селі безліч хат-пусток, де можна жити майже непомітно для людського ока.

Цим і скористався громадянин Білорусі, оселившись в спустілому будинку. Іноземця виявили працівники міграційної служби Зарічненського сектору УДМС спільно зі співробітниками оперативно-розшукового відділу прикордонної служби,  поліції та служби безпеки Вараського району.

Зі слів іноземця, він у травні 2021 року перетнув кордон поза пунктом пропуску та вирішив жити в Україні. Громадянин Республіки Білорусь не  мав документів, що посвідчують особу чи надають право перебувати на території нашої держави.

До іноземця застосовані заходи адміністративного впливу передбачені ч.1 ст.203 КУпАП та прийняте рішення про примусове повернення до країни походження.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Виконати рішення про повернення громадянин Республіки Білорусь зобов`язаний до 6 жовтня.

Діліться корисною інформацією з друзями: