18-річний житель Рівного виборов «золото» на чемпіонаті Європи

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Начальник ГУНП в Рівненській області, голова Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Алексей Камышанский  зустрівся із Олександром Гудимою та його тренером В’ячеславом Федорчуком.
18-річний рівнянин Олександр Гудима, вихованець ФСТ «Динамо» України, виборов «золото» на чемпіонаті Європи з маунтенбайку в крос-кантрі серед юніорів, що відбувся у сербському місті Нові-Сад, та заразом виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

«Завжди приємно зустрічатися із таких приводів. Особливо, коли досягнень на міжнародному рівні досягають юні спортсмени, наше майбутнє, майбутнє України, — зазначив Олексій Камишанський. — Бажаю, аби скарбниця нагород лише поповнювалася, подальших досягнень і успіхів у всьому».

До вітань долучився і заступник Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України Віктор Куцель, який додав, що у цьому році рівненські спортсмени здобули чимало нагород на змаганнях із різних видів спорту.
Крім того, Олексій Камишанський додав, що ФСТ «Динамо» України планує в подальшому розвивати та популяризувати велоспорт серед дітей.

Поліція Рівненської області

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: