fbpx
Електропостачання

Графік подачі електроенергії для споживачів Рівненщини на 5 грудня

Діліться інформацією з друзями:

Графік подачі електроенергії з 4 грудня для споживачів Рівненщини змінився, до нього додалися нічні обмеження електропостачання.Якщо у певний момент ситуація в енергосистемі стає кращою і є можливість подати електроенергію на довший період — енергетики це роблять.

Виходячи з лімітів потужності, доведених на Рівненську область НЕК «Укренерго» (перевищення яких не допускаються), ПрАТ «Рівнеобленерго» розробило графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії, у яких змушені вводити нічні обмеження електропостачання (оскільки нічні ліміти суттєво менші за денні).

Від завтра, 5 грудня, Київська, Донецька, Дніпропетровська та Одеська області повертаються до графіків стабілізаційних відключень — ДТЕК. Водночас у компанії наголошують, що ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому українців закликають із розумінням ставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергетичної системи.

Графіки відключень електроенергії на 5 грудня:

Графік для Рівного:

Графік обмеження електропостачання на 5 грудня

Графік для Рівненської області

Щодо газового блекауту в Україні то виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Артем Петренко в ефірі телемарафону пояснив чому газовий блекаут в Україні неможливий. Адже навіть попри обстріли з боку рф енергетики роблять все для того, щоб забезпечувати газопостачання та видобуток природного газу на території України.

Читайте також: У Здолбунові навколішки зустрічали загиблого захисника