fbpx
Через ремонтні роботи

Газовий блекаут в Україні неможливий

Діліться інформацією з друзями:

Газовий блекаут в Україні неможливий, запевнив виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Артем Петренко.

В ефірі телемарафону Суспільного директор Асоціації пояснив чому газовий блекаут в Україні неможливий. Адже навіть попри обстріли з боку рф енергетики роблять все для того, щоб забезпечувати газопостачання та видобуток природного газу на території України. Хоча росія обстрілює газовидобувну інфраструктуру України.

“Якщо немає електрики газ використовується і для транспортування газу. Відсутність електрики  негативно впливає на роботу енергетичного сектору. Але зазвичай енергетики швидко поновлюють енергопостачання. Та видобувні компанії України активно використовують генератори, зокрема, дизель-генератори для того, щоб продовжувати видобувати природний газ та забезпечувати нашу енергетичну безпеку”, — зазначив Артем Петренко.

Він наголосив, що навіть за тотального блекауту газ в Україні буде.

“Ми забезпечені природним газом у підземних газосховищах. Видобувні компанії продовжують активно закачувати газ та видобувати газ там, де це можливо. Навіть незважаючи на дуже складну безпекову ситуацію. Тому всіх заспокою — газ в Україні буде”, — додав він.

 

Закон про обов’язкове носіння хіджабу для жінок в Ірані переглядається урядом