Графік планових відключень електроенергії на 22 листопада у Рівному та області

Діліться корисною інформацією з друзями:

На жаль після ракетних обстрілів 15 листопада ситуація в електромережах Рівненської області залишається складною. Через зниження температури повітря зростає навантаження на мережі. При цьому Рівнеобленерго розподіляє лише ті потужності, які здатні пропустити пошкоджені мережі.

Ці обсяги рівненським енергетикам доводяться диспетчерами НЕК «Укренерго».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Кількість мегават, які можна розподіляти, балансуючи систему, змінюється кілька разів на день. Починає зростати споживання – виникає потреба його обмежувати.

Саме тому так складно дотримуватися графіків, які розробляються з огляду на виділену потужність.

Найскладніше це робити у Рівному.

Як довго ситуація вимагатиме довготривалих відключень наразі невідомо – енергетики НЕК «Укренерго» роблять все для проведення та максимально швидкого завершення ремонтних робіт на пошкоджених інфраструктурних об’єктах, працівники Рівнеобленерго шукають схеми заживлення споживачів в умовах, коли це здається неможливим.

Відновлення енергосистеми потребує часу і чималих ресурсів. Жодна країна світу не має можливості одномоментно отримати таку кількість складного електроустаткування, якого потребують зруйновані ракетними ударами енергооб’єкти нашої держави. Тому, як і всі українці, надалі житимемо в умовах погодинних відключень.

Надаємо графіки обмеження електропостачання на 22 листопада по м. Рівне.

Графік обмеження електропостачання на 22 листопада

та по області

https://docs.google.com/…/1FlLG0lRVJxcpAgYdK6Pp…/edit

Споивачам нагадують, що через перевантаження мереж можуть виникати аварійні відключення, що також змінює тривалість перерв у електропостачанні.

Графіки погодинних відключень не застосовуються для об’єктів критичної інфраструктури і споруд, які заживлені від тих самих мереж, що й ці об’єкти.

На час відключень впливають і споживацькі звички – користування енергоємними електроприладами має бути перенесене на нічну пору.

Читайте також: Відомий письменник, рівнянин Макс Кідрук презентує перший роман із циклу “Нові темні віки”