fbpx
рівнянин Макс Кідрук

Відомий письменник, рівнянин Макс Кідрук презентує перший роман із циклу “Нові темні віки”

Діліться інформацією з друзями:

Відомий український письменник, рівнянин Макс Кідрук презентував обкладинку свого нового роману «Колонія» – першої з чотирьох у циклі «Нові темні віки».

Книга вийде друком у новому видавництві, яке Макс Кідрук заснував разом із дружиною Тетяною Іллюк-Кідрук.

А також анонсував передзамовлення, яке стартує за кілька днів на сайті https://darkages.maxkidruk.com/

На своїй сторінці в соцмережі автор розповів, чому вирішив писати великий роман.

«…У світі, що пришвидшується запаморочливими темпами, 900-сторінковим сагам, які я так люблю, схоже, не місце. Я розумів це задовго до того, як почав працювати над «Новими Темними Віками». І все ж свідомо робив їх великими. Одна з причин цього в тім, що я вірю у — хай як пафосно це прозвучить — силу хорошої історії.

Я читав «Бог його батьків» Джека Лондона чверть століття тóму й досі пам’ятаю останні слова Гея Стокарда. (— Ви віруєте в бога? — Так. У бога моїх батьків…). Я досі пам’ятаю смерть Кетрін Барклі з «Прощавай, зброє!» та отой щемливий «зелений вогник» наприкінці «Великого Ґетсбі», попри те, що брав ці книги до рук бозна-коли. Й от у чому річ. Я пам’ятаю, коли їх читав, але не пригадую нічого про себе у цей час. Яким я був, чим переймався, чого прагнув.

Розумієте?

Вигадана історія сформувала в моєму мозку ланцюжки, які виявилися тривкішими за мої власні спогади. Вигадана історія лишила глибший відбиток, ніж реальність. І томý, якщо за десять років хоча би хтось із вас, повертаючись думками до цієї зими, замість повітряних тривог, ракетних ударів і загрози повного блекауту пригадає заколот у Колоніях у Сімудських долинах, я вважатиму, що все це не марно.

Так, можливо, «Новим Темним Вікам» не місце у світі, де допис на сторінку — це вже лонґрід, але це все ще хороша історія.

Принаймні мені дуже хочеться в це вірити».

Редакція «Сім днів» зичить нашому земляку успіху та натхнення.

Читайте також: “Відповідальні Українці” передадуть для ЗСУ ще дві автівки