fbpx

Голову обласної ради та двох заступників голови ВЦА викрили «на гарячому» – НАБУ

Голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації було затримано НАБУ та САП за отримання неправомірної вигоди.

Слідство виявило, що затримані вимагали у власника підприємства майже 1,8 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

Повідомляє НАБУ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, вони пообіцяли за ці кошти погасити борг Тернопільської ОВА перед цим ТОВ за роботи, які вже були виконані та прийняті у 2022 році.

Неправомірна вигода становила від п’яти до десяти відсотків «відкату» за повернення заборгованості за виконані роботи. Всупереч тому, що підприємець був волонтером і допомагав армії, можновладці все одно вимагали хабаря.

Голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали «на гарячому» після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн.

Вирішується питання про підозру. Згідно з частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України, попередня кваліфікація

НАБУ та САП розпочали розслідування цих обставин після заяви громадянина, у якого затримані вимагали гроші. Прокурори та детективи контролюють витрати на відновлення.

Читайте також: Державний концерн “Укроборонпром” очолить молодий директор заводу