fbpx

Фейкові замінування на Рівненщині не створюють паніки

Діліться інформацією з друзями:

Фейкові замінування ворога на Рівненщині націлені на емоційне виснаження, повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Фейкові замінування соціальних об’єктів фіксуються чи не щодня. Лише у жовтні ми отримали 18 таких погроз. А з початку війни – 152. До прикладу, учора, 31 жовтня, після анонімних повідомлень вибухотехніки та кінологи Головного управління Національної поліції області разом із ДСНС та СБУ перевіряли Рівненську обласну бібліотеку, будівлю Рівненської райдержадміністрації та ЗОШ №23. Рятувальники евакуювали майже 600 людей.

Рівненський ліцей №23, до речі, мінерам дуже «полюбився» – сьогодні, 1 листопада, його знову замінували. Також вранці надійшло повідомлення про вибухівку у магазині спортивного одягу, де колись знаходився «Стадіопаб». Зайве говорити, що всі ці повідомлення виявляються хибними. Їх ціль – створювати незручності та провокувати паніку у мирному тиловому місті.

Але ми не панікуємо. Не піддаємося провокаціям ворога. Терпець нас гартує, друзі. Давайте своєю сумлінною працею кожен там, де він є, щоденно наближати перемогу, закликав Віталій Коваль