fbpx

Фабрика нетканих матеріалів відзначає півстолітній ювілей

Діліться інформацією з друзями:

Урочистий захід з нагоди 50-річчя Рівненської фабрики нетканих матеріалів відбувся сьогодні в приміщенні обласної наукової універсальної бібліотеки.

В актовій залі бібліотеки зібралося чимало ветеранів підприємства, нинішніх працівників, студентів Економіко-технологічного коледжу, які в подальшому зможуть поєднати свою долю з фабрикою.

Урочистості стали прекрасною нагодою, щоб нагадати присутнім, що  на сьогодні фабрика є єдиним підприємством в Україні по виготовленню нетканих полотен, де використовуються усі основні способи їхнього виробництва.До вітального слова були запрошені заступник голови наглядової ради ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» Богдан Гапяк, ексгенеральний директор підприємства, заслужений працівник легкої промисловості України Володимир Коберський, а також генеральний директор фабрики Василь  Мосійчук.

Поділилася своїми спогадами ветеран рівненської нетканки Ніна Михайлівна Солдатова. На фабрику прийшла у перший рік її роботи за направленням Московського текстильного інституту і свою трудову біографію пов’язала з підприємством.

Про історію підприємства, його сучасний стан, реалії та перспективи  розповів менеджер з комунікацій Олександр Субот.

Більше про урочистий захід і унікальне підприємство дізнаєтеся у наступному номері газети «7 днів» та на відеоканалі 7днів TV.

Оксана ПИЦЬКА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»