fbpx

Електрозварювальників запрошують на роботу відразу після навчання.

Діліться інформацією з друзями:

Професія «Електрозварник ручного зварювання» відповідальна, майже віртуозна, адже від якості роботи залежить багато важливих показників: міцність, довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Зварювальники працюють на будівельних майданчиках, створюючи конструкції та системи різних призначень, у промисловості, де зварювальні роботи є невід’ємною складовою виробничого процесу, в машинобудуванні, суднобудуванні та таких сферах, як енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство.

Із позитивним настроєм та оптимістичним налаштуванням випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – електрозварники склали державну кваліфікаційну атестацію. В Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ вони навчалися 7,4 місяця, у т.ч. проходили виробниче навчання і практику на підприємствах, та продемонстрували добрі знання під час іспиту.

Дипломовані спеціалісти готові до роботи.

Безробітні здобули професію електрозварника завдяки направленням на навчання Березнівської, Здолбунівської, Костопільської, Радивилівської та Рівненської районних філій Рівненського обласного центру зайнятості. А партнерські угоди навчального закладу із підприємствами – Інститут сільського господарства Західного Полісся, ПП «Домова служба», ПАТ «Агроресурс»,  ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів», ПМП НВФ «Продекологія», ТОВ «Костопільський фанерний завод» дозволили проводити виробниче навчання з використанням елементів дуальної форми, тобто на виробничих майданчиках підприємств. Вже по закінченні навчання роботодавці очікують кваліфікованих електрозварників на роботу.

Василь Ільчук, майстер виробничого навчання Рівненського центру ПТО коментує: «Свої кваліфікаційні роботи зварники виконували на підприємствах. Це найяскравіші приклади досягнутого рівня професійності! Наплавлення різців фасонних і штампів простих (Ігор Катюха), наплавлення деталей суднових механізмів (Іван Войтович), наплавлення шестерень (Руслан Прокопчук), зварювання деталей кулісного механізму (Дмитро Оводюк), зварювання каркасів для щитів і пультів керування (Віктор Мазепа), зварювання кожухів складених, котлів обігріву (Іван Холод), зварювання станин верстатів малих розмірів (Тарас Ковалевич)». Усі роботи оцінювали й роботодавці. Саме їхні коментарі щодо оперативності і якості робіт зварювальників мали вирішальну вагу. Серед найперспективніших майстер називає Руслана Прокопчука із Рівненського району та старосту групи Ігоря Катюху із Костопільщини.  Слухачі зарекомендували себе відповідальними як у навчанні, так і на практиці, і вже працевлаштовані. Старший майстер РЦПТО Ірина Танасюк відгукується про групу, як про активних, працьовитих та цілеспрямованих слухачів. З усіма познайомилися ближче, вибудували щирі дружні стосунки. Один із випускників – Тарас Ковалевич із Березнівщини, ймовірно, застосує свої професійні навички у військовій службі, адже отримав повістку до збройних сил України. А здолбунівчанин Дмитро Оводюк демонструватиме професійні знання вже за новим місцем проживання. Із вагомими здобутками у власному житті та на професійній ниві випускників привітала заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко: «Це одна із найпривабливіших форм навчання – дуальна форма, адже за такої співпраці роботодавців і навчального закладу безробітні, що опановують професію, мають гарантовані робочі місця, вони максимально адаптовані до виробничого процесу, ознайомлені із специфікою підприємств та мають чітку уяву про свої професійні обов’язки і оплату праці».

Вітання від заступника директора РЦПТО ДСЗ Руслани Бодренко

Випускникам вручили свідоцтва державного зразка як підсумок успішного професійного навчання і старт нового «професійного марафону». Удачі!

Завідувач Олександрійського навчального відділення Олександр Сидорець повідомив: «Вже за пару днів на заняття у Олександрійське навчальне відділення прибувають слухачі на замовлення роботодавців Здолбунівщини. Вони навчатимуться за індивідуальною формою». Як бачимо, професія електрозварника ручного зварювання затребувана, перспектива працевлаштування очевидна, тому в РЦПТО ДСЗ дбають про максимальне врахування у навчальному процесі усіх побажань роботодавців і вимог ринку праці