fbpx

На Рівненщині відкриється найпотужніший комбікормовий завод на Заході України

На Рівненщині завершили будівництво найпотужнішого на Заході України комбікормового заводу. Потужність заводу – 30 тонн в годину.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

«Команда ТОВ «Реноме-Євробуд» спільно з партнерами, а також Агрокорпорацією «Крупець» завершили будівництво сучасного та потужного комбікормового заводу. Тут вироблятимуть розсипчасті та гранульовані комбікорми, а також кормові добавки європейської якості для птиці, великої рогатої худоби та свиней», – сказав очільник області.

Також він додав, що завод укомплектований автоматизованими системами виробництва за європейськими інноваційними технологіями, оснащений сучасним енергоефективним обладнанням. Комбікорми будуть вироблятися для власних потреб агрокорпорації, а також на замовлення підприємств на Заході України для годівлі великої рогатої худоби, свиней та птиці.

Окрім того, на виробництві буде 10 додаткових робочих місць.

«Вдячний бізнесу, що вірить в нашу перемогу і не боїться вкладати кошти в розвиток регіону. Адже поява такого підприємства – це не лише про розвиток тваринництва на Рівненщині, а й про додаткові робочі місця, наповнення бюджетів та розвиток території», – зазначив Олександр Коваль.

Читайте також: У Володимирці запрацював Центр життєстійкості