Два майданчики для фур уже підготували на околицях Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:

Два великих майданчики для відстою великовагового транспорту у випадку сильних снігопадів та негоди уже підготовлені у Рівному – на вул. Млинівський та в районі аеропорту. Разом вони зможуть прийняти 100 машин. Про це сьогодні під час оперативної наради розповів начальник управління ЖКГ Департаменту інфраструктури та благоустрою Рівненського міськвиконкому Володимир ПИЛИПЧУК.

Проводиться робота і щодо майданчика біля кафе «Райський сад» (Сарненський напрямок), – уточнив чиновник. Тут зможуть перечекати негоду 10 вантажівок.

  • Проблемним напрямком залишається київський, тут немає підходящого майданчика, – зазначив Володимир Пилипчук. – Тож в екстремальних погодних умовах будемо зупиняти всі фури на першому кільці на вул. Київській біля зоопарку, розвертати їх і спрямовувати на південну об’їзду. Вони зможуть відстоюватися на майданчику біля аеропорту.

Ми пропрацьовуємо спільно з муніципальною вартою питання про залучення маніпуляторів, щоб звільняти у випадках снігопадів вулиці від неправильно припаркованого транспорту. Бо часто автівки, залишені просто на вулицях, заважають проїзду спецтехніки. Або людина залишає машину на вулиці, а снігоочисна техніка її може закидати снігом. Такий транспорт будемо забирати з вулиць.

Нагадаємо, торік у місті під час снігопадів була проблема з великою кількістю вантажного транспорту. Фури, які сотнями їхали у торгові точки міста, провокували затори, блокування руху. Тому цього року вирішили на час негоди такий транспорт направляти на спецмайданчики для відстою.