fbpx
Родичам потерпілих в моторошній аварії допомагають адвокати компанії «Автопоміч»

Родичам потерпілих в моторошній аварії допомагають адвокати компанії «Автопоміч»

Діліться інформацією з друзями:

Резонансна подія, яка сталася 6 липня цього року біля села Верхів на Рівненщині, сколихнула всю країну. У моторошній автотрощі загинуло 14 людей, серед них 6-річна дитина. Одна жінка вижила.

Як проходить слідство по цій справі, чи отримають відшкодування збитків родичі загиблих? На ці та інші питання відповіли на пресконференції, яка відбулася сьогодні в Торгово-промисловій палаті за сприяння Рівненської обласної спілки журналістів адвокати компанії «Автопоміч».

Родичам потерпілих в моторошній аварії допомагають адвокати компанії «Автопоміч» - фото 1
Місце моторошного ДТП (фото: ДСНС Рівненщини).

Керівник компанії «Автопоміч» Дмитро Мелех почав з найголовнішого: чи дійсно колесо вантажного автомобіля стало причиною страшної ДТП, через що його водій втратив керованість?

За результатами експертизи достеменно можна стверджувати, що водій автоцистерни виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого сталося зіткнення з мікроавтобусом. Питань до водія-перевізника пасажирів не виникає. Виникає питання лише до водія вантажного транспорту або до посадової особи, яка випустила на лінію цей засіб у несправному стані.

Нині слідство проводить кримінальне дослідження. Адвокати «Автопомочі» свою діяльність спрямовують на те, щоб сприяти родичам потерпілих у відшкодуванні збитків.

Родичам потерпілих в моторошній аварії допомагають адвокати компанії «Автопоміч» - фото 2
Пресконференція у Торгово-промисловій палаті (фото автора).

Василь Репецький, керуючий партнер АО «Автопоміч», зауважив:

«Ми будемо стягувати для наших клієнтів завдані збитки зі страхових компаній (яких саме, наразі не розголошують, – прим. автора). Будемо працювати й над тим, щоб стягнути кошти на користь родичів потерпілих і з перевізників».

Як це може тривати довго у випадку зі страховими компаніями? За визначенням адвокатів, від 2 до 6 місяців.

Цікава обставина. Посадова особа, яка відповідальна за випуск на лінію мікроавтобуса, проявляє зацікавленість у розслідуванні справи. А от представник компанії, яка у той день здійснювала вантажні перевезення, на контакт не йде.

За твердженнями адвокатів, важливо, щоб ця справа проводилася прозоро, не затягувалася. За її перебігом мають стежити засоби масової інформації.

Родичам потерпілих в моторошній аварії допомагають адвокати компанії «Автопоміч» - фото 3
Мама загиблої Наталії Котяш з портретом доньки (фото автора).

Наталя Котяш, мама загиблої донечки, у розмові з журналістом газети «7 днів» сказала:

«Моїй Наталі було лише 20 років. Вона працювала в Рівненському перинатальному центрі. Перед її поїздкою я не спала цілу ніч. Материнське серце відчувало: щось трапиться.

Я хочу, щоб цю справу розслідували об’єктивно, неупереджено».

Василь Закревський

Читайте також: Як уникнути теплового удару чи перегрівання влітку