fbpx
Допомога з Чехії

Допомога з Чехії прибула до лікарні Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Допомога з Чехії в рамках співпраці Рівненської військової адміністрації з міжнародними партнерами продовжується.

В Рівненську обласну клінічну лікарню імені Юрія Семенюка прибула допомога з Чехії. Безкоштовно доставили 39 медичних функціональних ліжок. голова Рівненської ОВА Віталій Коваль подякував Nemocnice Olomouckého kraje (лікарня Оломоуцького регіону) за допомогу та небайдужість.

Раніше Рівненщина отримували від них 79 функціональних ліжок, які були розподілені між Центром мікрохірургії ока та екстреної офтальмологічної допомоги, Центром мікрохірургії вуха і сурдоневрології, відділенням інтенсивної терапії та гастроентерологічним центром.

Україна-Польща разом.

20 травня відзначили День транскордонного партнерства. Він присвячений українсько-польському добросусідству та міжрегіональному співробітництву. А також початку реалізації Програми «Interreg NEXT Польща – Україна 2021 – 2027».

В Рівному зібралися Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомир Місяк, директор Центру Європейських проєктів Лешек Буллер, експерт представництва Програми «Interreg NEXT Польща – Україна 2021 – 2027» у Львові Василь Хім’як та представники низки проєктів з Тернополя і Львова, Кременця і Луцька, громадськості.

Присутнім презентували кращі практики та проєкти,  реалізовані в рамках попередньої фінансової перспективи Програми. На заході також діяла виставка-продаж продукції місцевих виробників. Гостям презентувати культурну спадщину нашого краю. Виступали фольклорні колективи.

На Рівненщині започаткували нову традицію – проведення фестивалю до Дня транскордонної співпраці. Це приклад  добросусідства та партнерства. І, звичайно, справжньої дружби. Очільник Рівненщини вдячний, польському народу за підтримку.

Читайте також: Бахмут та Мар’їнка залишаються в епіцентрі бойових дій