Медіаамбасадором батальону “Добробат” став український репер

Медіаамбасадором батальону який відбудовує житло став український репер і продюсер Олексій Потапенко, відомий як Потап.

Про роботу за кордоном та створення NFT-платформи Help UA він розповів в інтерв’ю сайту ТСН.ua. Також Потап став медіаамбасадором батальону “Добробат”.

«У мене дуже великі зв’язки, які я створив протягом свого життя. Тому зараз я отримую гроші та допомогу з-за кордону. І я знаходжуся там, де можу бути найбільш корисним на даний момент, це може бути в Україні, Європі та Америці», – сказав Потап.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Продюсер пояснив, що його команда працює над великими проєктами. Зокрема, пів року тому вони зібрали 80 млн гривень. А також з партнером із Сан-Франциско побудували NFT-платформу Help UA, яка щодня адресно допомагає людям, що постраждали від війни.

«Найголовніше, що ми маємо змогу доносити інформацію про Україну за кордоном. Нас чують. Нас слухають. Нас бачать. Нам треба постійно оновлювати інформацію, щоб світ не встигав забути про Україну. Щоб йому не набридло допомагати. Тому що без всесвітньої допомоги ми не вистоїмо», – наголосив Потап.

Окрім того, зазначив Олексій Потапенко, він є є медіаамбасадором батальону «Добробат» – це батальон, який займається відбудовою житла, що постраждало від обстрілів.

Пояснив Потап і сенс скандальної пісні «Волонтер»:

«Я пишу різні пісні, з різним посилом і різним настроєм. Наприклад, пісню Насті Каменських “Я Україна” теж написав я, і вона дуже подобається людям. Бачу, як у Насті на концертах люди встають під цю пісню, багато хто вважає її таким собі неофіційним гімном цього важкого періоду нашого життя. Піснею “Волонтер” я точно нікого не хотів зачепити. Тому, користуючись можливістю, ще раз хочу вибачитися перед тими, кого це обурило. Якщо комусь не сподобалися саме ці рядки, пояснюю: я намагався зробити такий собі легкий жарт. Мама думала, що її донька десь там гуляє, але виявляється, що це не так, що вона волонтерила, вона допомагала. Це особисто моя авторська думка, і мною суть туди була закладена саме така. Але це перекрутили і сприйняли інакше. Що, загалом, нормально, бо кожен може сприймати усе по-своєму. Ну, нічого, буде ще багато нових інших пісень».

Читайте також: Допомога з Чехії прибула до лікарні Рівного

%d блогерам подобається це: