До реконструкції “Авангарду” у Рівному хочуть залучити приватного інвестора

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тривають роботи на найбільшому будівельному майданчику в Рівному – на реконструкції стадіону «Авангард». Існує можливість залучити приватного інвестора на бокові сектори. Про це розповів міський голова Володимир Хомко.

– Там спроектовані комерційні об’єкти в підтрибунних приміщеннях. На щастя, є багато охочих профінансувати їх. Є плани завершити насамперед трибуну із легкоатлетичним залом і привести поле до ладу та збудувати боковини, щоб уже могли грати в футбол. А тоді вже й бігові доріжки. Далі – облаштування навколишньої території. Якби не коронавірус,багато чого вдалося б зробити ще цього року, бо ми кошти на це передбачили. Але зараз важко прогнозувати, що буде з бюджетом.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Запланували чимало змін у парку ім. Т.Г. Шевченка. Чекаємо, щоб завершилися роботи в підземеллі, тоді будемо викладати бруківкою цю площу. У планах на 2020 рік – відремонтувати в парку басейни, щоб запустити каскад фонтанів. Уже почалося знесення старих трухлявих верб, їх замінять новими деревами. Сподіваємося, що вдасться завершити всі ці роботи до кінця літа.

Точно фінішує ремонт вулиці Макарова. Плануємо влаштувати транспортне кільце на перехресті з вулицею Дубенською, в бюджеті на це передбачили 10 мільйонів гривень. Утеплення шкіл дозволяє зменшити споживання тепла, а отже,й фінансові витрати майже вдвічі. Тому продовжуємо роботи в цьому напрямі – на виході школа № 26. Маємо намір фінансувати також інші проєкти з термомодернізації.

Продовжуємо будівництво спортивних майданчиків. Загалом їх буде близько 40. Ще 10 років тому про це навіть мріяти не могли. А за останні роки відновили те, що було, і нові побудували. Ще маємо купу заявок на інші.

Обов’язково купимо цього року кілька тролейбусів. Плануємо залучати автобуси на газі. Хочемо запустити новий міський транспорт до Тинного.

Сподіваюся, що надходження до бюджету дозволять нам втілити задумане.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»