Для рівненських безробітних вдосконалюють навчальний процес

Діліться корисною інформацією з друзями:

Учасниками чергового онлайн засідання методичної ради Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стали методисти, старші майстри, викладачі та голова методичної ради. Головною темою засідання були напрацювання педагогів та методистів щодо вдосконалення навчального процесу.

Викладач Дмитро Зброжек, зокрема, представив присутнім свої напрацювання за професією «Електрозварник ручного зварювання»  – «Завдання для тренажера зварювальника ТСМД-01». Відповідне навчальне обладнання розміщене на базі сучасного Центру зварювальних технологій в Олександрійському навчальному відділенні. В напрацюваннях – тематичні комплекси завдань тренувальних вправ для формування у майбутніх електрозварників практичних умінь та навичок ручного дугового зварювання плавким покритим електродом (імітація роботи). Викладач презентував також систему оцінювання виконаних завдань-вправ педагогами на основі якісного відсоткового показника формування вмінь та навичок, запропонованого «логічним» середовищем тренажера ТСМД-01.  Даною методичкою зможуть користуватися викладачі та майстри виробничого навчання.7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Методисти Тетяна Кислюк,Ольга Дроб’язко та викладачка Людмила Случук представили  дистанційний курс з предмета «Основи трудового законодавства». Презентаційний матеріал містить лекційний матеріал, ситуативні завдання, тести. Важливо, що дані матеріали зможуть самостійно опрацьовувати і слухачі.

«Безробітні прагнуть якомога більше конкретних рекомендацій щодо комунікацій із роботодавцем: звільнення, переведення на іншу роботу чи посаду, відпустка тощо), –

зауважила Людмила Случук.

В.о. директора РЦПТО ДСЗ, голова методичної ради Людмила Абрамова наголосила:

«Після вивчення даного курсу наші слухачі зможуть самостійно орієнтуватися у різноманітних життєвих ситуаціях, як у  роботі, так і у побуті. Володіння знаннями дозволять кожному випускнику віднаходити правильний шлях врегулювання конфліктів, застосовувати закони задля захисту своїх прав».

Важливо, аби безробітні проєктували навчальні ситуації на реальне життя, вміли знаходити джерела знань.  

Присутні заслухали  також рекомендації щодо складання тестів (перевірка знань) (Кислюк Тетяна, Случук Людмила).

«Тести – це не лише перевірка знань, але й засіб покращення навчального процесу», –

відмітила Тетяна Кислюк.

Старший майстер Віктор Красовський  надав рецензію до методичних розробок, підтримав колег у активній та ефективній роботі. Дані розробки розміщуються на платформі дистанційного навчання Moodle та Освітньому порталі Державної служби зайнятості.

Робота над презентацією і захистом нових напрацювань педагогів Рівненського центру ПТО ДСЗ  триває.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»