Рівненська міська лікарня переходить до штатного режиму роботи (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Станом на ранок 17 липня в Рівному є 1561 хворих на коронавірус. За останню добу захворіло 24 людини, – про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.

– Цей тиждень для міста досить вдалий. Цілий тиждень іде спад захворюваності. В понеділок був пік – було хворих 471 особа, а сьогодні (17 липня) – 404. За останню добу захворіло 24 людини, одужала 30. І таким чином у нас зараз 404 хворих. А всього спочатку пандемії у нас захворіла 1561 людина.

На стаціонарі  лікується 44 людини (ця цифра теж зменшилась, бо вчора було 52) із них 4 медика.  Загальна кількість хворих також суттєво зменшується (було майже півтори сотні людей) і лікарня переходить до штатного режиму роботи, звільняється хірургічний корпус від хворих на коронавірус для звичайної роботи. Тяжких хворих 26 на ШВЛ-апараті немає нікого.

Амбулаторно лікуються 360 людей із них 39 медиків Одужала 1177 людей із них 30 за останню добу. Взагалі по статистиці одужало у нас 75 відсотків людей від тих хто захворів. Це набагато краща ситуація ніж по всій Україні. Тестування чекаю 145, померло 23. На щастя за останню добу ніхто не помер. Смертність складає 1,5 відсотка від тих хворих в кого виявили коронавірус. За останню добу кількість хворих скоротилась на 1,5 відсотки.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram