Для фермерського господарства Дубенщини підготували кваліфікованих мулярів

Діліться корисною інформацією з друзями:

З початку 2021 року на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за дуальною формою здобуття професійної освіти (вид освіти, при якій поєднується навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації) підготували понад 200 осіб (у т.ч. з інших регіонів) за професіями продавця, бармена, кухаря, кондитера. офіціанта, оператора комп’ютерної верстки, машиніста (кочегара) котельні, верстатника деревообробних верстатів, кравця, діловода, секретаря керівника та інших.

Відмінний досвід комунікації Рівненської обласної служби зайнятості із роботодавцями дозволяє безробітним здобувати професії оперативно та, що найголовніше, максимально адаптуватися до своїх майбутніх робочих місць. Перевагою такої форми професійної підготовки є відмінна готовність випускників до самостійної роботи на підприємствах роботодавців.

У Сарненському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ впродовж 4,4, місяця за дуальною формою навчалися майбутні кваліфіковані муляри. За словами завідувача відділення Івана Гаврилюка, семеро безробітних, скерованих на навчання Дубенською міськрайонною філією Рівненського ОЦЗ, виробниче навчання і виробничу практику пройшли  на базі Фермерського господарства «Рачинський». Служба зайнятості має відмінні комунікації із роботодавцем, отож налагоджена тісна співпраця щодо підготовки кваліфікованих кадрів для цього підприємства.

Поряд із досвідченими робітниками – майбутніми колегами слухачі здобували цінні професійні навички: виконували прості види робіт із кладки та ремонту кам’яних конструкцій будівель, мостів, промислових і гідротехнічних спору. Група успішно опанувала основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів для ізолювання фундаментів та стін; системи та прийоми кладки, перев’язування швів та інше. 

Професія муляра потребує високих теоретичних знань та відмінних практичних навиків. Здобути ІІІ розряд за професією слухачам допомагали досвідчені викладачі РЦПТО Михайло Дячук, Олена Підцерковна, Галина Мельник. За словами педагогів, під час державної кваліфікаційної атестації муляри показали високі результати.

На ДКА знання майбутніх робітників оцінювали керівник ФГ «Рачинський» Юрій Рачинський, представники Дубенської РФ РОЦЗ та педагоги закладу освіти. Серед найперспективніших називають випускників Миколу Барановського, Петра КрасноваФедора ПаськаВалентину Прокопчук. Найважливішим показником навчання за дуальною формою є гарантоване працевлаштування. Отож, усі слухачі працюватимуть на  ФГ «Рачинський».

Шановні роботодавці, якщо ви прагнете оперативної, сучасної підготовки своїх кадрів, готові надати виробничі майданчики для якісної підготовки кваліфікованих робітників за дуальною формою навчання, – звертайтеся до Рівненського центру ПТО ДСЗ та Рівненської обласної служби зайнятості.