Держава профінансує проєкти будівництва, в яких враховано вимоги безбар’єрності

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Інклюзія та доступність об’єктів, у першу чергу соціальної інфраструктури та громадських місць, мають бути враховані в усіх проєктах, що будуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у наступному році. Мінрегіон ретельно відстежуватиме дотримання вимог доступності на цих об’єктах.

Про це йшлося під час наради з головами облдержадімінстрацій під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Зокрема, у 2021 році планується переглянути та посилити заходи державної політики з питань безбар’єрності.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

«У двотижневий термін ОДА мають провести моніторинг діючих обласних та місцевих програм з питань безбар’єрності та надати перелік Мінрегіону. Також вони повинні надати інформацію щодо програм, які передбачають професійну підготовку з подальшим працевлаштуванням для молоді, жінок, осіб з інвалідністю та людей похилого віку, а також план комунікаційних, організаційних та навчальних  заходів, що посилять просування безбар’єрності в регіонах», — зазначив Олексій Чернишов

За результатами всеукраїнського дослідження проведеного у 2020 році Київським міжнародним інститутом соціології, понад 84% жителів міст та територіальних громад вважають заходи з безбар’єрності важливими, а 30% — невідкладними.

Нагадаємо, днями в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» Мінрегіон, Київська ОДА та Славутицька міська рада підписали Меморандум про розвиток безбар’єрності архітектури. Місто Славутич, яке вже має багато напрацювань та результатів у створенні універсального міського середовища, має стати першим в Україні повністю безбар’єрним містом та практичним доказом впровадження реальних безбар’єрних рішень в архітектурі.

 Нагадаємо, на Рівненщині затверджено попередній відбір проєктів, які фінансуватимуться за кошти з ДФРР у 2021 році

Діліться корисною інформацією з друзями: