fbpx
паспорт громадянина України

Де у Рівному можна оформити паспорт громадянина України

Діліться інформацією з друзями:

Надання адміністративних послуг у сфері оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон тимчасово призупинено в Рівненському ЦНАПІ.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Рівненський ЦНАП.

23 грудня 2022 року у зв’язку з реорганізацією та передачею повноважень від Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради до Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради і проведення пов’язаних з цим необхідних заходів, ми повідомляли про тимчасове призупинення прийому громадян, які звертаються за послугами оформлення паспортів громадянина України.

Про відновлення прийому громадян, щодо надання зазначених послуг, обов’язково буде повідомлено додатково!

У Рівному подати документи для оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна, звернувшись безпосередньо до суб’єктів надання адміністративних послуг у сфері паспортних послуг:

  • Рівненського міського відділу Управління Державної міграційної служби в Рівненській області (м. Рівне, вул. Словацького, 3, (0362) 63-62-15);
  • Рівненського центрального відділу Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області (м. Рівне, вул. Соборна, 195, (0362) 68-34-01, (066) 498-42-12);
  • Управління Державної міграційної служби в Рівненській області (м. Рівне, вул. 16 Липня, 6, (0362) 67-95-45).
  • Паспортного сервісу ДП «Документ» (м. Рівне, вул. 16 Липня, 6А, (0362) 26-77-84).

Читайте також: У Рівному комунальні служби врятували мікрорайон він підтоплення