fbpx
На Рівненщині засуджено понад 130 осіб за злочини, пов’язані з війною

На Рівненщині засуджено понад 130 осіб за злочини, пов’язані з війною

Діліться інформацією з друзями:

Чотири злочинні групи переправляли ухилянтів. На них всіх Рівненською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти. З початку року на Рівненщині засуджено понад 130 осіб за злочини, пов’язані з війною.

Завдання прокурорів в умовах повномасштабного вторгнення – притягнути до відповідальності кожного злочинця, котрий будь-яким чином незаконно використав цей складний для країни час і порушив її закони, які насамперед пов’язані із захистом та безпекою України.

Повідомляє  Рівненська обласна прокуратура.

Лише з початку цього року за процесуального керівництва органів прокуратури Рівненщини зареєстровано більше тисячі кримінальних проваджень цієї категорії. Після проведення необхідних слідчих дій, експертиз, оглядів та допитів потерпілих – майже 800 таких проваджень направлені за підслідністю до органів досудового розслідування інших областей.

За 6 місяців цього року прокурори Рівненщини скерували до суду 131 обвинувальний акт у цій категорії злочинів. Серед них 28 – за фактами державної зради, 6 – щодо колабораційної діяльності і 56 – стосовно ухилення від мобілізації.

Крім того, до суду скеровано 15 обвинувальних актів, у яких громадянам України інкримінують незаконне переправлення ухилянтів через державний кордон, серед них чотири злочинні групи переправляли ухилянтів. У межах цих проваджень правоохоронці задокументувати 157 епізодів такої протиправної діяльності.

На Рівненщині засуджено понад 130 осіб за злочини, пов’язані з війною - фото 1

Також, за публічного обвинувачення прокурорів Рівненщини, судді засудили 136 осіб за злочини, пов’язані з війною. Серед них – 56 російських депутатів, яким інкримінували посягання на територіальну цілісність України, 13 державних зрадників, 8 колаборантів та 32 ухилянти.

Україна платить дуже високу ціну за своє майбутнє і мирне небо для наших дітей, а тому кожен з нас має прикласти максимум зусиль, аби ті, хто працює всупереч інтересам України та українців, були таки притягнуті до відповідальності.

Матеріали Рівненська обласна прокуратура

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Читайте також: 6 червня у Рівному, проведуть в останню дорогу двох Захисників