Будівлі, гаражі і бак для води: у власність міської громади Рівного передадуть майно районної ради

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії Рівнеради ухвалено рішення про прийом у власність міської громади КП «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради разом із усім майном, що є на території міської громади. Передачу цього майна передбачає чинне законодавство.

До цього рішення були певні зауваження та заперечення. Зокрема, колишній заступник міського голови Рівного а нині депутат міської ради (ф-ція «Батьківщина»), член бюджетної комісії Сергій Васильчук наголосив, що в проєкті рішення відсутній перелік майна, яке приймає місто. Він також нагадав, що на названому підприємстві нині є 22 працівники і мільйонні борги.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

– Це вперше за моєї памяті підготований проєкт рішення міської ради про прийом майна без переліку об’єктів! – обурився Сергій Васильчук. – Нам готові передати майже два десятки об’єктів, якими управляли аж 22 працівники. Це при тому, що в Рівному було в управлінні комунальною власністю лише 13 службовців, які давали раду більш як тисячі об’єктів комунальної власності. Тепер ми маємо платити їм заробітну платню. Для чого нам цей штат? Крім того це КП має мільйонні борги. І чи не найбільший боржник – це райдержадміністрація. Як з цим бути?

Тож бюджетна комісія внесла пропозицію прийняти у власність майно, без юридичної особи. Однак її не підтримала більшість депутатів.

Зрештою інший представник бюджетної комісії Рівнеради, депутат (ф-ція «Голос») Микола Бляшин озвучив перелік об’єктів, які Рівненська районна рада своїм рішенням передає місту. До списку увійшло близько двох десятків об’єктів: приміщення районної ради та адміністрації (Соборна, 195), районної поліклініки, гаражі, котельні і навіть резервуар для гарячої води. Цей перелік включили до проєкту рішення як додаток.   

Крім того, бюджетна комісія запропонувала перевірити, які об’єкти на території міської громади були у власності райради станом на 1 січня 2020 року, аби мати повну картину, чи дійсно місто отримає усе належне йому за законом майно.

Із цими поправками рішення затвердили одноголосно.

– Ми змушені прийняти у власність не лише майно району, а й юридичну особу, яка ним опікувалася. Усе це приймаємо, а тоді будемо оптимізувати, вирішувати кадрові і інші питання, – прокоментував міський голова Олександр Третяк.

Діліться корисною інформацією з друзями: