Поліцейський вертоліт доправив важкохворого 6-місячного хлопчика з Рівненщини до Києва

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні, 5 серпня, маленького пацієнта з Рівного за півтори години транспортували до столиці. У Києві дитину чекали лікарі «Охматдиту» для надання невідкладної допомоги. 

Про це повідомляє Управління комунікації Національної поліції України.

За словами Ярослава Іванова, чергового лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», стан здоров’я 6-місячного малюка стабільний, але важкий. Тому виникла необхідність у його оперативному транспортуванні до реанімаційного відділення  для проведення операції. 

У Рівному медичний реанімобіль екстреної медичної допомоги у супроводі патрульних поліцейських доставив маленького Давида до гелікоптера. Надалі тяжкохворого хлопчика у супроводі бригади лікарів-анестезіологів транспортували до столиці.  


Державний експерт Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Потупалова розповіла, що дитину потрібно було доправити до спеціалізованого медичного закладу якомога швидше у зв’язку зі специфікою респіраторної підтримки.  

«Це важкий пацієнт з деструкцією легень. Бажано було в дорозі провести якомога менше часу. Тому був задіяний вертоліт. Цей рейс став можливим завдяки спільній співпраці кількох міністерств і наполегливості як медиків з Рівного, так і батьків дитини», – повідомила Тетяна Потупалова.

Рейс відбувся без будь-яких затримок, тож хлопчика у Києві передали команді лікарів для надання фахової допомоги.

«Саме злагоджена робота єдиної системи органів МВС та скоординовані дії допомогли вчасно виконати поставлене завдання і доправити хлопчика до лікарні. Сподіваємося, що з ним все буде добре», –  розповів пілот поліцейського гелікоптеру Антон Михайлюк.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Весь колектив Національної поліції України бажає Давиду якнайшвидшого одужання.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: