fbpx
через загорання сухої трави

Більшість пожеж на Рівненщині сталися через загоряння сухої трави

Діліться інформацією з друзями:

За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували дев’ять пожеж та п’ять разів надавали допомогу населенню

Про дев’ять пожеж за одну добу повідомляють у ДСНС Рівненщини.

05 жовтня о 07:59  поблизу с. Довговоля, Вараського р-ну.  Загоряння сухої рослинності та чагарників на площі 1 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 09:28  автодорога між с. Довговоля та с. Зелениця, Володимирецької ТГ, Вараського р-ну.  Вогнем знищено легковий автомобіль «Ford Transit Connect». Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 13:36  поблизу с. Дворець, Степанської ТГ, Сарненського р-ну.  Загоряння сухої трави, чагарників на площі 0,1 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 13:55  поблизу с. Зірне, Березнівської ТГ, Рівненського р-ну.  Загоряння сухої трави, чагарників на площі 0,6 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються

05 жовтня о 15:13  поблизу м. Вараш, Вараського р-ну.  Загоряння побутового сміття на відкритій території на площі 20 м.кв. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 15:34  с. Моквин, Березнівської ТГ, поблизу вул. Садової.  Загоряння сухої трави, чагарників на площі 0,6 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 17:22  м. Дубно, Дубенського р-ну, поблизу вул. Стецька.  Загоряння побутового сміття на відкритій території на площі 5 м.кв. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 17:55  селища Рокитне, Рокитнівської ТГ, поблизу вул. Проектуюча.  Загоряння будівельного сміття на відкритій території на площі 15 м.кв. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня о 18:21  поблизу с. Поляни, Малинської ТГ, Рівненського р-ну.  Загоряння сухої трави, чагарників на площі 0,8 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

05 жовтня 3 рази надавали допомогу населенню зі знешкодження кубел шершнів та ос.

05 жовтня о 12:45  м. Рівне по вул. Кулика-Гудачика.  Чергування після повідомлення про замінування ТЦ «МЕТРО». (Виклик не підтвердився).

05 жовтня о 20:30  автодорога Київ-Чоп поблизу с. Варковичі, Дубенського р-ну.  Надання допомоги працівникам поліції з деблокування потерпілого при ДТП за участю двох легкових автомобілів «Audi A6» та «Mitsubishi».

Читайте також: На Рівненщині попрощались з шістьма Захисниками