fbpx

Більшість дітей-сиріт у Рівному живе у родинах опікунів та прийомних батьків

Діліться інформацією з друзями:

Цього року у Рівному осиротіла 21 дитина (торік таких діток було 45). Більшість діток, які втратили батьків, – 16, взяли під опіку їхні рідні (торік таких було 32). Про це розповів начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня.

Двоє діток потрапили до Будинку дитини. Щодо однієї з них нині відбувається процедура усиновлення. Цей процес не зупинився навіть під час воєнного стану в нашій державі. Під тимчасовою опікою нині перебуває троє діток.

Торік трьох сиріт теж усиновили, ще 4 діток потрапили до дитячих будинків сімейного типу чи патронатних сімей.

– Загалом же в нашій службі перебуває на обліку 219 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. 207 з них наразі проживають у родинах, відчуваючи щиру турботу та підтримку. У нашому місті функціонує два дитячих будинки сімейного типу, та 5 прийомних сімей, у яких виховується 19 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. У нашому місті виховується 68 усиновлених діток. У родинах піклувальників і опікунів 184 дитини, – пояснив посадовець.

30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Мета цього свята – привернути увагу небайдужих людей до дітей, які залишилися без батьківського піклування і перебувають у закладах інституційного догляду.