Більше 95 млн. грн податку на нерухомість сплатили на Рівненщині

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Понад 95,3 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надійшло впродовж 10 місяці 2020 року до місцевих бюджетів Рівненщини.  

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

За словами начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, ця сума перевищує надходжень аналогічного періоду минулого року на 11,9 млн. гривень.

Понад 61 % податку на нерухомість, або майже 58,5 млн. грн., сплатили юридичні особи. Решта – 36,8 млн.грн. – це внесок від громадян.

Найбільші суми надходжень податку на нерухоме майно отримали територіальні громади міста Рівне – 33,3 млн. грн., Рівненського району – 8,3 млн. грн.,  Костопільського району –8,2 млн. гривень.

Керівник податкової служби області додає, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – один із основних платежів, який наповнює місцеві скарбниці, оскільки спрямовується до них в повному обсязі. Сплачують його власники житлової та нежитлової нерухомості – юридичні та фізичні особи.

Наразі повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надіслані усім власникам «понаднормових» квадратних метрів житлової площі. Відтак, упродовж 60 календарних днів, з дня отримання таких повідомлень, ці платники зобов’язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити. Якщо ж повідомлення-рішення з якихось причин не надійшло, то необхідно звертатися до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси.

Діліться корисною інформацією з друзями: