fbpx

Більше 95 млн. грн податку на нерухомість сплатили на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Понад 95,3 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надійшло впродовж 10 місяці 2020 року до місцевих бюджетів Рівненщини.  

За словами начальника ГУ ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, ця сума перевищує надходжень аналогічного періоду минулого року на 11,9 млн. гривень.

Понад 61 % податку на нерухомість, або майже 58,5 млн. грн., сплатили юридичні особи. Решта – 36,8 млн.грн. – це внесок від громадян.

Найбільші суми надходжень податку на нерухоме майно отримали територіальні громади міста Рівне – 33,3 млн. грн., Рівненського району – 8,3 млн. грн.,  Костопільського району –8,2 млн. гривень.

Керівник податкової служби області додає, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – один із основних платежів, який наповнює місцеві скарбниці, оскільки спрямовується до них в повному обсязі. Сплачують його власники житлової та нежитлової нерухомості – юридичні та фізичні особи.

Наразі повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надіслані усім власникам «понаднормових» квадратних метрів житлової площі. Відтак, упродовж 60 календарних днів, з дня отримання таких повідомлень, ці платники зобов’язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити. Якщо ж повідомлення-рішення з якихось причин не надійшло, то необхідно звертатися до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси.