Більше 20 тисяч для ЗСУ зібрали в Острозькій академії під час Марафону вдячності

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи Братства спудеїв, студентських рад інститутів і факультетів НаУОА відбувся Марафон вдячності. Його мета – об’єднати студентів для благодійної допомоги Збройним Силам України. Завдяки спільним зусиллям академічної спільноти вдалося зібрати 21766 тисяч гривень.

Кошти передано Волонтерському центру НаУОА на закупівлю необхідних речей для військових 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Упродовж тижня всі факультети і спеціальності були залучені до організації заходів Марафону вдячності.

«Ми повинні пам’ятати, що в нас триває війна й дякувати тим, хто працює щодня, щоб ми могли вчитися сьогодні й зараз. Мета Марафону вдячності – об’єднати студентів, зблизити між собою, загалом зробити добру справу. Сподіваюся, що нашим прикладом ми мотивуємо ще інших студентів бути активними й допомагати!», – каже Голова Братства спудеїв Лілія Павленко.

«Дуже приємно бачити, як студенти об’єднуються. Чудово, що так активно долучаються першокурсники. Таке дійство згуртовує. Це не перший збір коштів від студентів Острозької академії, ми й надалі продовжуємо допомагати українським воїнам», – додає Марія Ящук, голова профорієнтаційного підрозділу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки.

Враженнями від Марафону вдячності поділилася студентка першого курсу факультету романо-германських мов Вікторія Ящук: «Марафон вдячності – це чудовий приклад підтримки наших захисників у такий нелегкий для України час. Рада, що багато студентів доєднувалося до заходів, проведених у рамках Марафону. Острозька академія вкотре демонструє свою допомогу Збройним силам України. Дуже вдячна альма-матер за можливість стати частиною цього заходу й зробити внесок у перемогу».

Соломія Костенкова, НУ “Острозька академія”