fbpx

Безробітних рівнян вчать на продавців

У Рівненському міському центрі зайнятості безробітних рівнян вчать на продавців.  Відбувається це в рамках знайомства з навчальними закладами служби зайнятості, презентацією їм освітніх послуг Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.  

Зустріч із безробітними – це завжди діалог, адже присутні жваво цікавляться багатьма питаннями. Насамперед їх цікавлять терміни навчання, умови зарахування, проживання, документи про освіту, виплати по безробіттю, а головне – працевлаштування після навчання.

На ці та інші питання жінок відповідала викладач Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ Валентина Зубік та представник ЦЗ.  Викладач  акцентувала увагу на затребувані професії сфери торгівлі. Зокрема, присутнім були презентовані професії «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів».

У навчальному закладі діє сучасний навчальний Мінімаркет, у якому слухачі вивчають торговельне обладнання, сучасні касові апарати, працюють за адаптованими до умов торгівлі навчальними програмами. 

Налагоджені комунікації із провідними роботодавцями галузі. Саме вони гостро потребують кваліфікованих робітників, які професійно виконуватимуть обов’язки на робочих місцях, підготовлених та із відмінними комунікаційними якостями. Такими критеріями  і володіють випускники РЦПТО ДСЗ, складаючи гідну конкуренцію на ринку праці.

У навчальному закладі розпочато формування нових груп слухачів за професіями продавців та касирів торговельного залу. Отож, запрошуємо на навчання усіх бажаючих!

Контактний телефон: 0362 68 37 95.

Діна МАЗУРКЕВИЧ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»