Безробітним Рівненщини карантин не заважає отримати роботу

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Не лише під час державної кваліфікаційної атестації, але й впродовж 3-місячного професійного навчання на базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проявили добрі знання, відповідальність, активність та згодом відмінні навички роботи слухачки Наталія Вальковець та Яна Дорошко. 

Направлені на навчання Дубровицькою районною філією Рівненського обласного ЦЗ на замовлення роботодавця ФОП Бурмич Вікторії Анатоліївни вони навчалися за індивідуальною формою, з використанням технологій дистанційного навчання. Професія «Продавець продовольчих товарів» особливо затребувана на ринку праці, отож робота чекає на випускниць.


В центрі Рівного посеред тротуарів з’явилися дірки в асфальті

Млинівський район: вогнеборці ліквідували пожежу у легковому автомобілі


За словами завідувача Сарненського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Івана Гаврилюка, роботодавець вже під час виробничої практики відзначив високий рівень професійних знань слухачок, чітке дотримання ними усіх вимог на робочому місці. А  майстер виробничого навчання та виробничої практики Вікторія Бурмич приємно вражена жвавим інтересом до роботи, привітністю із покупцями та ініціативністю своїх колег. Молоді жінки, отримавши свідоцтва державного зразка, не лише готові самостійно працювати, але й мають офіційне місце роботи, а це найважливіший підсумок.

Діліться корисною інформацією з друзями: